NK 1088-1089 stemplet Haugerud Oslo      Annonse nr: 2488663

Par stemplet - se scan

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet03.09.2019 15:44:34
Slutter14.09.2019 18:43:00
Annonse vist6
Referanse nr/#325
NK 1088-1089 stemplet Haugerud Oslo
Annonse nr: 2488663
Høyeste Budgiver Topgun (2960)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0003.09.2019 16:09:03
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (1907)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 17:18:01