Færøyene FDC AFA 63 Historiske skrifter      Annonse nr: 2488794

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.09.2019 07:30:00
Slutter13.09.2019 15:00:00
Færøyene FDC AFA 63 Historiske skrifter
Annonse nr: 2488794
Høyeste Budgiver geamu (1847)  Se budgivers karakterbok
geamukr 1,0009.09.2019 22:06:50

Karakterer (27399)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.09.2019 23:39:28