##URUGUAY 1991 P.friskt - MARGARITA XIRGU##      Annonse nr: 2493209

Pent postfriskt merke fra Uruguay. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,50
Slutter om 3d 20t 20min 49sek
Slutter23.11.2019 03:05:34

Karakterer (7788)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 06:44:45