Svee Gård og Hotell. Normann 1459      Annonse nr: 2496973

Moderat slitasje-ubrukt

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 0d 21t 37min 53sek
Slutter17.09.2019 15:00:00
Bud nåkr 181,00
Annonse vist48

Høyeste Budgiver 12rune34 (209)  Se budgivers karakterbok
12rune34kr 181,00 (Autobud)10.09.2019 22:10:29
Anders77kr 161,0010.09.2019 22:10:29
12rune34kr 140,0010.09.2019 22:02:56
Anders77kr 121,00 (Autobud)10.09.2019 22:02:56
Anders77kr 120,0010.09.2019 20:59:46
12rune34kr 100,00 (Autobud)10.09.2019 20:59:19
Anders77kr 91,0010.09.2019 20:59:19
12rune34kr 55,0010.09.2019 20:53:56
Anders77kr 51,00 (Autobud)10.09.2019 20:53:56
Anders77kr 24,0010.09.2019 20:22:10
12rune34kr 22,0010.09.2019 19:32:40
Anders77kr 21,00 (Autobud)10.09.2019 19:32:40
Anders77kr 20,00 (Autobud)10.09.2019 19:32:19
12rune34kr 18,0010.09.2019 19:32:19
Anders77kr 16,00 (Autobud)10.09.2019 19:32:02
12rune34kr 14,0010.09.2019 19:32:02
Anders77kr 12,0010.09.2019 10:10:38
12rune34kr 10,0010.09.2019 10:09:41

Karakterer (27299)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 17:22:07