www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
99. S/h-kort 'Kirkebygden, Aardal. Ryfylke' brukt -15.       Annonse nr: 2497935

 

Beskrivelse
163972

99. S/h-kort 'Kirkebygden, Aardal. Ryfylke' brukt -15. Stvgr Forenede Fotografer # 1987. K-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om 0d 23t 48min 43sek
Slutter18.09.2019 13:19:00
Bud nåkr 125,00  
Annonse vist25
Referanse nr/#Weekly2018-08
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver ararl (79)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
ararlkr 125,0012.09.2019 13:09:26
olje3kr 111,00 (Autobud)12.09.2019 13:09:26
olje3kr 105,0012.09.2019 10:40:43
ararlkr 100,00 (Autobud)12.09.2019 10:40:43
ararlkr 50,0012.09.2019 07:47:23
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2969)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:30:17
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::