www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
97, 98. Kort nydelig stpl 4-rings '561' (Stol, 10 pkt)       Annonse nr: 2497939

 

Beskrivelse
163974

97, 98. Kort nydelig stpl 4-rings '561' (Stol, 10 pkt) datert 22/12-13. En perle!
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om 0d 23t 47min 35sek
Slutter18.09.2019 13:21:00
Bud nåkr 355,00  
Annonse vist160
Referanse nr/#Weekly2018-08
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver hehaver (1542)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
hehaverkr 355,0013.09.2019 18:39:49
GJFRIMERKERkr 333,00 (Autobud)13.09.2019 18:39:49
GJFRIMERKERkr 280,0012.09.2019 22:18:20
birgholkr 255,0012.09.2019 21:54:35
GJFRIMERKERkr 233,00 (Autobud)12.09.2019 21:54:35
GJFRIMERKERkr 230,0011.09.2019 21:09:09
Trond Ovekr 210,00 (Autobud)11.09.2019 21:09:09
Trond Ovekr 185,0011.09.2019 18:46:03
samlertorgetkr 165,0011.09.2019 17:29:03
alffrankkr 150,00 (Autobud)11.09.2019 17:29:03
alffrankkr 145,0011.09.2019 10:52:18
Godseierkr 125,0011.09.2019 00:40:28
terjedkr 111,00 (Autobud)11.09.2019 00:40:28
terjedkr 105,00 (Autobud)11.09.2019 00:40:15
Godseierkr 95,0011.09.2019 00:40:15
terjedkr 85,00 (Autobud)11.09.2019 00:40:04
Godseierkr 75,0011.09.2019 00:40:04
terjedkr 70,00 (Autobud)11.09.2019 00:39:51
Godseierkr 65,0011.09.2019 00:39:51
terjedkr 60,00 (Autobud)11.09.2019 00:39:39
Godseierkr 55,0011.09.2019 00:39:39
terjedkr 50,0011.09.2019 00:20:58
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2969)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:33:25
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::