www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
1 kr 1890. Kval 1      Annonse nr: 2501327
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
164853

1 kr 1890. Kval 1
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.09.2019 16:46:14         
Slutter18.09.2019 14:27:00
Solgt forkr 550,00  
Annonse vist71
Referanse nr/#Weekly2018-08
1 kr 1890. Kval 1
Annonse nr: 2501327
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver jense2 (185)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
jense2kr 550,0018.09.2019 12:50:50
oscar33kr 505,00 (Autobud)18.09.2019 12:50:50
oscar33kr 500,0018.09.2019 11:48:57
jense2kr 475,0017.09.2019 16:46:37
tomarongkr 450,0016.09.2019 12:58:13
PENGEBINGENkr 430,00 (Autobud)16.09.2019 12:58:13
PENGEBINGENkr 425,00 (Autobud)16.09.2019 12:57:54
tomarongkr 400,0016.09.2019 12:57:54
PENGEBINGENkr 375,00 (Autobud)16.09.2019 12:57:35
tomarongkr 350,0016.09.2019 12:57:35
PENGEBINGENkr 247,0016.09.2019 03:28:44
Pengepungenkr 222,0013.09.2019 22:44:27
jofkr 210,00 (Autobud)13.09.2019 22:44:27
jofkr 146,00 (Autobud)13.09.2019 20:57:38
davilaVerifisert brukerkr 126,0013.09.2019 20:57:38
jofkr 87,0013.09.2019 20:07:20
davilaVerifisert brukerkr 80,00 (Autobud)13.09.2019 20:07:20
davilaVerifisert brukerkr 1,0013.09.2019 18:44:42
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3198)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:01
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter