www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
1/2 skilling 1867. Kval 01      Annonse nr: 2501331
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
164855

1/2 skilling 1867. Kval 01
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.09.2019 16:48:06         
Slutter18.09.2019 14:34:00
Solgt forkr 105,00  
Annonse vist46
Referanse nr/#Weekly2018-08
1/2 skilling 1867. Kval 01
Annonse nr: 2501331
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver davilaVerifisert bruker (2838)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
davilaVerifisert brukerkr 105,0018.09.2019 14:28:56
stital00kr 95,0018.09.2019 14:27:46
davilaVerifisert brukerkr 85,0018.09.2019 14:26:03
stital00kr 80,00 (Autobud)18.09.2019 14:26:03
stital00kr 75,0018.09.2019 11:55:11
PENGEBINGENkr 70,00 (Autobud)18.09.2019 11:55:11
PENGEBINGENkr 65,00 (Autobud)18.09.2019 11:54:55
stital00kr 60,0018.09.2019 11:54:55
PENGEBINGENkr 50,0016.09.2019 21:37:28
jofkr 47,0014.09.2019 12:42:18
Pengepungenkr 44,00 (Autobud)14.09.2019 12:41:54
jofkr 42,0014.09.2019 12:41:54
Pengepungenkr 37,0013.09.2019 22:48:10
davilaVerifisert brukerkr 34,00 (Autobud)13.09.2019 20:23:12
jofkr 33,0013.09.2019 20:23:12
davilaVerifisert brukerkr 1,0013.09.2019 18:45:25
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3198)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:33:26
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter