NK 77 - (SK)UDESNÆS 26 IX 02      Annonse nr: 2501362

Primastemplet NK 77 - (SK)UDESNÆS 26 IX 02. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.09.2019 09:46:00
Slutter06.10.2019 21:40:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist16
NK 77 - (SK)UDESNÆS 26 IX 02
Annonse nr: 2501362
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 24,00 (Autobud)06.10.2019 15:01:42
helse01kr 22,0006.10.2019 15:01:42
fdykr 17,00 (Autobud)06.10.2019 00:17:42
Alfons2kr 15,0006.10.2019 00:17:42
fdykr 11,0003.10.2019 12:09:21
helse01kr 9,00 (Autobud)03.10.2019 12:09:21
helse01kr 7,0002.10.2019 14:27:19
Alfons2kr 5,00 (Autobud)01.10.2019 18:06:39
erpetrankr 3,0001.10.2019 18:06:39
Alfons2kr 1,0001.10.2019 17:04:21
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:30:29