NK 277 - FLOSTRAND 6.12.41      Annonse nr: 2502910

Primastemplet NK 277 - FLOSTRAND 6.12.41.  Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.09.2019 10:14:00
Slutter06.10.2019 21:14:00
Solgt forkr 38,00
Annonse vist56
NK 277 - FLOSTRAND 6.12.41
Annonse nr: 2502910
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 38,00 (Autobud)06.10.2019 10:28:59
helse01kr 35,0006.10.2019 10:28:59
fdykr 29,0003.10.2019 12:07:33
Odin012kr 26,00 (Autobud)03.10.2019 12:07:33
Odin012kr 22,0003.10.2019 09:41:55
helse01kr 20,00 (Autobud)03.10.2019 09:41:55
helse01kr 14,00 (Autobud)03.10.2019 07:56:03
Follaheimkr 12,0003.10.2019 07:56:03
helse01kr 8,0002.10.2019 14:09:45
terjedkr 6,0029.09.2019 18:18:33
Topgunkr 4,0026.09.2019 10:49:32
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)26.09.2019 10:49:32
Soggebergetkr 1,0023.09.2019 15:39:47
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:39