2

1963 Canada 1 Cent (CA01)

Annonse nr: 2505587
1963 Canada 1 Cent (CA01)1963 Canada 1 Cent (CA01)

1963 Canada 1 Cent (CA01)

1963 Canada 1 Cent (CA01)

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Områder med 90% rabatt:: Biler/kjøretøy, Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Fugler, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Færøyene, Grønland, Hellas, Irland, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Monaco, Norge + Norge med lux- og praktstempler, Polen, Portugal, Romania, Russland, Sverige Tadzikistan, Tsjekkoslovakia, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn. Østerrike, Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Kjøp nåkr 3,00
3  Kjøp nå  Hjelp

Slutter23.04.2024 18:31:02
Annonse vist263 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

ProfilbildeProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (45474)