Norge Rek. brev fra Farsund stemplet i 2002       Annonse nr: 2505664

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet16.09.2019 18:40:00
Slutter28.09.2019 18:40:00
Annonse vist9
Norge Rek. brev fra Farsund stemplet i 2002
Annonse nr: 2505664
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 15:57:38