Norge Sk 933 Luksus stemplet - Stathelle 1.9.83 -      Annonse nr: 2505666

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet16.09.2019 18:42:00
Slutter28.09.2019 18:42:00
Annonse vist5
Norge Sk 933 Luksus stemplet - Stathelle 1.9.83 -
Annonse nr: 2505666
Høyeste Budgiver skeide (570)  Se budgivers karakterbok
skeidekr 1,0027.09.2019 20:12:59
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:01:14