Afrika postfrisk, 2 stk. 4-blokker      Annonse nr: 2505692

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet16.09.2019 18:58:00
Slutter28.09.2019 18:58:00
Annonse vist3
Afrika postfrisk, 2 stk. 4-blokker
Annonse nr: 2505692
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1908)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:04:28