Stemplet NIDAROS      Annonse nr: 2507834

T 4 stemplet 14.2.39 (?) - se scan

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet17.09.2019 13:21:17
Slutter24.09.2019 18:19:00
Annonse vist14
Referanse nr/#355
Stemplet NIDAROS
Annonse nr: 2507834
Høyeste Budgiver vilberg (770)  Se budgivers karakterbok
vilbergkr 5,0023.09.2019 16:10:55
Topgunkr 4,00 (Autobud)23.09.2019 16:10:55
Topgunkr 1,0018.09.2019 13:56:40
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (2036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 21:53:30