NORGE 1945/80 saml. **/*/o inkl. ca. 125 helsaker.Kike!      Annonse nr: 2508195

Du finne here en riktig tykk stikbok med en veldig interessant samling NORGE med postfriske/ubrukte og stemplete merker. Til 95% i kpl. utgaver. I tilleg ennå ca. 125 helsaker med bedre inkludert. Takk studierer bildene! Vekt 2700g er frakt Kr.350,00

Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 350,00
Utropspriskr 600,00
Startet17.09.2019 17:43:28
Slutter24.09.2019 17:00:00
Solgt forkr 650,00
Annonse vist67
NORGE 1945/80 saml. **/*/o inkl. ca. 125 helsaker.Kike!
Annonse nr: 2508195
Høyeste Budgiver okv (3486)  Se budgivers karakterbok
okvkr 650,0020.09.2019 00:20:18
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 600,0017.09.2019 22:13:14
Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (121)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:06:19