NK-nr 1861 Stemplet      Annonse nr: 2508633

***Stemplet***
Har også bankkonto i Danmark. Porto inkl emballasje uansett vekt innenlands kr 17,00. Porto til Europa DKK 20,00. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefales å sende rekommandert. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert) Se også mine andre auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet01.10.2019 22:06:34
Slutter08.10.2019 22:06:34
Annonse vist9
NK-nr 1861 Stemplet
Annonse nr: 2508633
Høyeste Budgiver oeiholme (423)  Se budgivers karakterbok
oeiholmekr 1,0007.10.2019 18:46:57
Selger:  frimerko

Medlem siden: 14.11.2002
Sted: Kopervik
Karakterer (13934)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 23:30:29