AFA 431      Annonse nr: 2508714
Postfrisk
Postfrisk

50 r Europamerke 1963
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Slutter om 0d 7t 57min 17sek
Slutter17.10.2019 23:59:00

Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1219)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:01:43