FDC 2019 NK2009-2010 Harald Sohlberg 150 år      Annonse nr: 2509813
FDC 2019 NK2009-2010 SohlbergFDC 2019 NK2009-2010 Sohlberg

FDC 2019 NK2009-2010 Harald Sohlberg 150 år konvolutt av Masterpeace (kun få) håndstemplet Gjøvik Postkontor (se bilder)

FDC vist på bildet er FDC som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 99,00
Startet18.09.2019 22:09:53
Slutter29.09.2019 19:32:00
Solgt forkr 180,00
Annonse vist53
FDC 2019 NK2009-2010 Harald Sohlberg 150 år
Annonse nr: 2509813
Høyeste Budgiver Odin012 (5265)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 180,0029.09.2019 19:19:14
Vatlandkr 179,00 (Autobud)29.09.2019 19:19:14
Vatlandkr 171,0029.09.2019 19:14:11
Odin012kr 170,00 (Autobud)29.09.2019 19:14:11
Odin012kr 153,0029.09.2019 18:53:53
ArneMykr 152,00 (Autobud)29.09.2019 18:53:53
ArneMykr 151,0028.09.2019 18:50:00
Odin012kr 150,00 (Autobud)28.09.2019 18:50:00
Odin012kr 144,00 (Autobud)28.09.2019 18:49:41
ArneMykr 143,0028.09.2019 18:49:41
Odin012kr 134,00 (Autobud)25.09.2019 20:24:30
ArneMykr 133,0025.09.2019 20:24:30
Odin012kr 124,00 (Autobud)25.09.2019 01:07:45
ArneMykr 123,0025.09.2019 01:07:45
Odin012kr 102,0024.09.2019 20:03:12
ArneMykr 101,0019.09.2019 20:57:40
Vatlandkr 100,0019.09.2019 20:04:04
ArneMykr 99,0019.09.2019 00:31:31

Karakterer (15866)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 17:33:45