Stor rodekasse DK,NO,SE **/o,FDC gammel til nytt. Kike!      Annonse nr: 2519438

Du finne here en flot rodekasse med samlingsdeler, doubletter, FDC fra Norge, Danmark og Sverige. Fra Norge er ca. 24 interessante FDC inkludert. Fra Danmark en samlingsdel på blad og masser merker fra gammel til nytt på stiksiden. Videre 5 stor souvenir mapper med merkehefter og masser interessante informasjoner om sakker. Vi ha "Kongens Jelling", "Zoologisk Have", "H.C.Andersen", "Den danske flåde" og "Vikingeskibs Museeet". Fra Sverige finne du en del gamel merker frem til 1945. Funn hos taggning, vannmerke og farge!!! Videre en stor del doubletter, mest ren rundstemplet! Lav startpris! En interessante kasse om a jobbe med! Vekt 5,9kg er frakt NOK400,00.

Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 400,00
Utropspriskr 350,00
Startet16.10.2019 11:21:16
Slutter23.10.2019 11:21:16
Solgt forkr 455,00
Annonse vist198
Stor rodekasse DK,NO,SE **/o,FDC gammel til nytt. Kike!
Annonse nr: 2519438
Høyeste Budgiver Rockbox (307)  Se budgivers karakterbok
Rockboxkr 455,00 (Autobud)23.10.2019 07:58:26
PK63kr 430,0023.10.2019 07:58:26
Rockboxkr 405,00 (Autobud)23.10.2019 07:57:08
PK63kr 380,0023.10.2019 07:57:08
Rockboxkr 350,0022.10.2019 20:33:00
Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (125)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 19:43:52