Perforert " B90" NK1085 " Bergen " 05.11.1990      Annonse nr: 2535465
Velg bildeVelg bildeVelg bilde
BO5-191002 BergenBO5-191002 BergenBO5-191002 Bergen

Perforert " B90" NK1085 " Bergen " 05.11.1990, konovlutt Bergen90 frimerkeustilling " postgått, åpnet, mangler klaff bakside (se bilder)

Konvolutt vist på bildet er konvolutt som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet20.10.2019 19:05:33
Slutter03.11.2019 19:05:33
Solgt forkr 3,00
Annonse vist6
Perforert " B90" NK1085 " Bergen " 05.11.1990
Annonse nr: 2535465
Høyeste Budgiver Odin012 (5217)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 3,0003.11.2019 11:13:24

Karakterer (15828)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 19:47:19