Lensmann konv. stpl Kleppestø 4-2-75 [ 130]      Annonse nr: 2539931

Konvolutt fra Lensmannen I Askøy . Pent stemplet på Off sak 1 kr. merke.
Porto etter postenes takster. Betalingsfrist innen 5 dager. Kun Norsk Bank. Ikke vipps.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 25,00
Startet23.10.2019 14:36:06
Slutter06.11.2019 14:36:06
Lensmann konv. stpl Kleppestø 4-2-75 [ 130]
Annonse nr: 2539931
Selger:  Skjeberg_shop

Medlem siden: 11.03.2014
Sted: Skjeberg
Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 02:00:52