Nyt Tyskland, fra marts 2018 (2534)      Annonse nr: 2540333

Flot rundstemplet Miniark.
(Angå. betaling - har jeg bankkonto i Norge)
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 3,00
Startet09.10.2019 17:15:01
Slutter15.10.2019 17:07:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist22
Referanse nr/#2534
Nyt Tyskland, fra marts 2018 (2534)
Annonse nr: 2540333
Høyeste Budgiver tro-joh (6813)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 3,0014.10.2019 17:53:49
Selger:  LMDK

Medlem siden: 20.12.2015
Sted: Ribe
Karakterer (98)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 19:10:35