POSTHORN 6 SKILL NK 20 UBRUKT HVIT STREK MELLOM R OG G       Annonse nr: 2542456

SKANFIL KATALOG 3800,-.

MANGLER LITT LIM PÅ BAKSIDEN, ANTATT ETTER HENGSEL.

KORTE TAGGER OPPE.

KAN MULIGENS HA HATT EN KNEKK PÅ ØVRE HØYRE HJØRNE.

SER UT TIL Å HA FÅTT SEG ET LITE SKRÅTT KAKK OPPE PÅ MIDTEN FRA RAMMEN NED MOT O.

DEN HVITE STREKEN MELLOM R OG G I NORGE SER IKKE UT TIL Å VÆRE EN SKADE.

MEN ER HELLER IKKE EN VARIANT SOM STÅR I NORGESKATALOGEN.

PORTO 16,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00
Startet10.10.2019 21:02:57
Slutter24.10.2019 20:43:00
Solgt forkr 502,00
Annonse vist39
POSTHORN 6 SKILL NK 20 UBRUKT HVIT STREK MELLOM R OG G
Annonse nr: 2542456
Høyeste Budgiver helse01 (27195)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 502,0023.10.2019 15:27:28
samlertorgetkr 501,0023.10.2019 08:16:09
helse01kr 500,0011.10.2019 12:22:29
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5035)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.12.2019 08:58:05