Brevkort stemplet Aasgaardstrand 1901 se scan      Annonse nr: 2542576

god kvalitet
Frakt kr 17

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet11.10.2019 03:33:22
Slutter20.10.2019 18:50:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist19
Brevkort stemplet Aasgaardstrand 1901 se scan
Annonse nr: 2542576
Høyeste Budgiver ikke prøv deg (228)  Se budgivers karakterbok
ikke prøv degkr 7,0020.10.2019 18:43:24
terjedkr 5,0012.10.2019 00:56:23
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (9180)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:32