GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Belgia AFA 5a - verdi 4.660 NOK      Annonse nr: 2543232

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet11.10.2019 20:00:00         
Slutter15.10.2019 22:05:00
Solgt forkr 410,00  
Annonse vist50
Belgia AFA 5a - verdi 4.660 NOK
Annonse nr: 2543232
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Ildagat (3111)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Ildagatkr 410,00 (Autobud)15.10.2019 21:42:21
fjordkr 405,0015.10.2019 21:42:21
Ildagatkr 356,00 (Autobud)15.10.2019 21:41:34
Topgunkr 351,0015.10.2019 21:41:34
Ildagatkr 321,00 (Autobud)15.10.2019 21:41:13
Topgunkr 316,0015.10.2019 21:41:13
Ildagatkr 286,0015.10.2019 20:44:46
fjordkr 285,00 (Autobud)15.10.2019 20:44:46
fjordkr 281,00 (Autobud)15.10.2019 20:42:13
Topgunkr 276,0015.10.2019 20:42:13
fjordkr 260,00 (Autobud)15.10.2019 12:25:06
Topgunkr 255,0015.10.2019 12:25:06
fjordkr 250,00 (Autobud)14.10.2019 21:36:12
Topgunkr 245,0014.10.2019 21:36:12
fjordkr 230,0014.10.2019 12:12:25
Essi63kr 225,00 (Autobud)14.10.2019 12:12:25
Essi63kr 210,00 (Autobud)14.10.2019 12:12:06
fjordkr 205,0014.10.2019 12:12:06
Essi63kr 72,00 (Autobud)13.10.2019 06:18:56
makkr 67,0013.10.2019 06:18:56
Essi63kr 15,0012.10.2019 00:39:15
Agl1kr 10,0011.10.2019 20:13:12
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13228)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.12.2019 20:23:48
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter