GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Sveits AFA 378 - verdi 7.300 NOK      Annonse nr: 2543269

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet11.10.2019 20:00:00         
Slutter15.10.2019 22:10:00
Solgt forkr 780,00  
Annonse vist64
Sveits AFA 378 - verdi 7.300 NOK
Annonse nr: 2543269
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (7054)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 780,0015.10.2019 21:09:49
prik-10kr 775,00 (Autobud)15.10.2019 21:09:49
prik-10kr 735,0015.10.2019 17:49:10
Essi63kr 730,00 (Autobud)15.10.2019 17:49:10
Essi63kr 685,00 (Autobud)15.10.2019 17:18:21
prik-10kr 680,0015.10.2019 17:18:21
Essi63kr 655,00 (Autobud)15.10.2019 17:15:58
prik-10kr 650,0015.10.2019 17:15:58
Essi63kr 605,00 (Autobud)15.10.2019 17:14:47
prik-10kr 600,0015.10.2019 17:14:47
Essi63kr 515,00 (Autobud)15.10.2019 17:13:58
prik-10kr 510,0015.10.2019 17:13:58
Essi63kr 505,00 (Autobud)12.10.2019 17:56:16
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 500,0012.10.2019 17:56:16
Essi63kr 155,00 (Autobud)12.10.2019 13:06:56
peder48kr 150,0012.10.2019 13:06:56
Essi63kr 55,00 (Autobud)12.10.2019 12:30:21
1969edvindkr 50,0012.10.2019 12:30:21
Essi63kr 35,00 (Autobud)12.10.2019 12:30:07
1969edvindkr 30,0012.10.2019 12:30:07
Essi63kr 10,0011.10.2019 23:53:24
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13228)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.12.2019 18:52:40
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter