GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Baden AFA 21 - verdi 6.650 NOK      Annonse nr: 2543316

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet11.10.2019 20:00:00         
Slutter15.10.2019 22:24:00
Solgt forkr 745,00  
Annonse vist70
Baden AFA 21 - verdi 6.650 NOK
Annonse nr: 2543316
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (7054)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 745,00 (Autobud)15.10.2019 22:17:26
makkr 740,0015.10.2019 22:17:26
Essi63kr 716,0015.10.2019 22:14:58
makkr 711,00 (Autobud)15.10.2019 22:14:58
makkr 651,0015.10.2019 22:12:52
Essi63kr 650,00 (Autobud)15.10.2019 22:12:52
Essi63kr 616,00 (Autobud)15.10.2019 22:12:02
makkr 611,0015.10.2019 22:12:02
Essi63kr 572,00 (Autobud)15.10.2019 22:11:46
makkr 567,0015.10.2019 22:11:46
Essi63kr 405,00 (Autobud)15.10.2019 22:11:27
makkr 400,0015.10.2019 22:11:27
Essi63kr 307,0015.10.2019 21:52:01
tomatokr 303,00 (Autobud)15.10.2019 21:52:01
tomatokr 257,00 (Autobud)15.10.2019 20:46:42
Topgunkr 252,0015.10.2019 20:46:42
tomatokr 206,00 (Autobud)15.10.2019 19:12:29
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 201,0015.10.2019 19:12:29
tomatokr 181,0015.10.2019 17:19:56
beefheartkr 180,00 (Autobud)15.10.2019 17:19:56
beefheartkr 166,0015.10.2019 16:23:54
tomatokr 165,00 (Autobud)15.10.2019 16:23:54
tomatokr 156,00 (Autobud)14.10.2019 21:33:33
Topgunkr 151,0014.10.2019 21:33:33
tomatokr 131,00 (Autobud)13.10.2019 10:55:46
terjedkr 126,0013.10.2019 10:55:46
tomatokr 31,00 (Autobud)13.10.2019 00:20:02
filatelikr 26,0013.10.2019 00:20:02
tomatokr 20,0012.10.2019 12:11:19
filatelikr 15,0011.10.2019 21:32:59
Agl1kr 10,0011.10.2019 20:12:47
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13228)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.12.2019 19:09:43
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter