NK 1134 --- BERGEN      Annonse nr: 2543422

Selger NK1134, Kong Harald.
Stemplet Bergen.
På klipp.
Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Startet11.11.2019 18:51:51
Slutter12.12.2019 18:51:51
Annonse vist7
NK 1134 --- BERGEN
Annonse nr: 2543422
Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (78)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 06:43:04