Per Rom      Annonse nr: 2544420

Kort postgått 1926. Signert Per Kinn
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet02.11.2019 14:07:14
Slutter09.11.2019 14:07:14
Annonse vist19
Per Rom
Annonse nr: 2544420
Selger:  Frekstad88

Medlem siden: 28.05.2015
Sted: Fredrikstad
Karakterer (386)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.11.2019 21:39:45