God Jul (As Kortforlaget 1023) St. Holmestrand 19.12.57      Annonse nr: 2545033

Meget pent, brukt småformat julekort.

Stemplet Holmestrand 19-12-1957.

As Kortforlaget Nr. 1023.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet13.10.2019 09:38:07
Slutter24.10.2019 19:02:00
Annonse vist5
God Jul (As Kortforlaget 1023) St. Holmestrand 19.12.57
Annonse nr: 2545033

Karakterer (9590)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 01:08:54