God Jul (Mittet 2 W 50 F) - St. Halden 20-12-1950      Annonse nr: 2545035

Meget pent, brukt småformat julekort.

Stemplet Halden 20-12-1950.

Mittet 2 W 50 F.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet13.10.2019 09:39:24
Slutter24.10.2019 19:06:00
Annonse vist7
God Jul (Mittet 2 W 50 F) - St. Halden 20-12-1950
Annonse nr: 2545035
Høyeste Budgiver Nure (580)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 8,0024.10.2019 17:56:43

Karakterer (9610)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 05:58:57