Nk 25 Ix,Iy,II 10 øre skravert posthorn 1877/78      Annonse nr: 2545556

Plate I-III etter gammel nummerering. Ix har vannmerkestilling 2. Iy har vannmerkestilling 7. II har vannmerkestilling 1. 25Iy pent stemplet TØNSBERG 24.6.1881. II stemplet CHRISTIANIA 25.I.82.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet30.10.2019 15:56:56
Slutter11.11.2019 21:25:00
Annonse vist29
Nk 25 Ix,Iy,II 10 øre skravert posthorn 1877/78
Annonse nr: 2545556
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (2036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 16:45:49