Nk 27. 20 øre rødbrun skravert posthorn 1877/78      Annonse nr: 2545561

Stemplet SANDER 10.7.1882. Vannmerkestilling 8. Pent.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet13.10.2019 15:04:58
Slutter21.10.2019 21:27:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist11
Nk 27. 20 øre rødbrun skravert posthorn 1877/78
Annonse nr: 2545561
Høyeste Budgiver kløftafjellet (1010)  Se budgivers karakterbok
kløftafjelletkr 25,0021.10.2019 17:17:10
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (2014)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 07.12.2019 22:53:01