Henry Næss/'Wingar'; vinterlandskap (Mittet dupleks 29)      Annonse nr: 2545777

Småformatkort, svakt glansa, i fin skikk, udatert påskrift,
signert 'Wingar'

Henry Næss brukte fleire pseudonym, mest kjent som
'Steensnæs'

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet13.10.2019 17:02:15
Slutter27.10.2019 16:54:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist20
Henry Næss/'Wingar'; vinterlandskap (Mittet dupleks 29)
Annonse nr: 2545777
Høyeste Budgiver Nure (553)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0019.10.2019 06:46:33
Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (21034)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.12.2019 08:16:04