Nk 40IIbyX. 20 øre posthorn 1882/83 – vm I      Annonse nr: 2546026

Tydelig vannmerke I med vannmerkestilling 4. Stemplet RINGEBO. Merket har en tynnhet nedre høyre hjørne. HK 2018 kr 1250.

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet13.10.2019 20:36:36
Slutter21.10.2019 21:43:00
Annonse vist15
Nk 40IIbyX. 20 øre posthorn 1882/83 – vm I
Annonse nr: 2546026
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (2036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 05:35:06