Nk 40IIbyY. 20 øre posthorn 1882/83 - st. vm      Annonse nr: 2546033

Tydelig stående vannmerke med vannmerkestilling 5. Del av torings CHRISTIANIA. Mangler hjørnetagg. HK 2018 kr 1150.

Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Startet13.10.2019 20:40:43
Slutter21.10.2019 21:44:00
Annonse vist23
Nk 40IIbyY. 20 øre posthorn 1882/83 - st. vm
Annonse nr: 2546033
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (2014)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 07.12.2019 02:27:54