GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
EUROPEISK DOMSTOL: € 25 2002      Annonse nr: 2547523

 

Beskrivelse
166778

EUROPEISK DOMSTOL: € 25 2002
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 140,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet15.10.2019 00:11:43         
Slutter18.10.2019 13:53:00
Solgt forkr 140,00  
Annonse vist7
Referanse nr/#Weekly2018-08
EUROPEISK DOMSTOL: € 25 2002
Annonse nr: 2547523
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver FranzFerdinand (147)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
FranzFerdinandkr 140,0015.10.2019 19:39:32
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3357)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 12.11.2019 16:30:30
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter