NK: 575-76 - Det norske bibelselskap 150 år **      Annonse nr: 2553816

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse og kjøper må betale returporto. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 30,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 60,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
Startet18.10.2019 19:25:00
Slutter28.10.2019 19:40:00
Solgt forkr 2,00
Annonse vist3
NK: 575-76 - Det norske bibelselskap 150 år **
Annonse nr: 2553816
Høyeste Budgiver helse01 (27109)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 2,0027.10.2019 20:07:30
temkr 1,0024.10.2019 17:48:25
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (13635)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 06:11:22