8 julekort med hest og slede motiv fra 1960-70-tall      Annonse nr: 2555776
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

De fleste stemplet, småformat. pene kort
Betaling 1 uke. Jeg har Vipps. Frakt: Postens porto + kr 5 ----Gå inn på "SE ALLE AUKSJONER FRA SELGER" TRYKK PÅ "KATEGORI" OPPE TIL VENSTRE OG KORTENE SORTERES PÅ FYLKE ELLER ANNEN ØNSKET KATEGORI.
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.10.2019 11:50:17
Slutter02.11.2019 09:41:49
Annonse vist17
8 julekort med hest og slede motiv fra 1960-70-tall
Annonse nr: 2555776
Selger:  oddolsen4

Medlem siden: 15.03.2013
Sted: Raufoss
Karakterer (460)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 19:57:05