Kong Haakon's besøk ved Eidsvollsbygningen. Schjørn 190      Annonse nr: 2557988
Gjøvikbanens Posteksp. A

Uten tittel men håndskrevet på forsiden

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.10.2019 08:00:00
Slutter30.10.2019 14:00:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist10
Kong Haakon's besøk ved Eidsvollsbygningen. Schjørn 190
Annonse nr: 2557988
Høyeste Budgiver terjed (18101)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 12,0023.10.2019 11:54:46
Alinuskakr 10,0023.10.2019 10:54:19

Karakterer (28340)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 17:04:14