GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GJUVVASSHYTTA 12-VII-42 (5 pkt). Lett stp på brev med Nk 296      Annonse nr: 2558387

 

Beskrivelse
164344 GJUVVASSHYTTA 12-VII-42 (5 pkt). Lett stp på brev med Nk 296. Avsenderstp KNUT VOLES HYTTE GALDHØPIGGEN.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 75,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.10.2019 15:01:19         
Slutter25.10.2019 15:33:59
Solgt forkr 160,00  
Annonse vist13
Referanse nr/#Weekly2018-08
GJUVVASSHYTTA 12-VII-42 (5 pkt). Lett stp på brev med Nk 296
Annonse nr: 2558387
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver prosten (114)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
prostenkr 160,0023.10.2019 18:45:04
Mons15kr 145,00 (Autobud)23.10.2019 18:45:04
Mons15kr 140,00 (Autobud)23.10.2019 18:44:18
prostenkr 120,0023.10.2019 18:44:18
Mons15kr 75,0022.10.2019 20:21:23
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3877)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 26.01.2020 19:09:40
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter