GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
50 kr 1995 - VI # 1609967722 (sort nummer) i mappe. Kva      Annonse nr: 2558506

 

Beskrivelse
50 kr 1995 - VI # 1609967722 (sort nummer) i mappe. Kval 0166740
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.10.2019 16:37:45         
Slutter25.10.2019 13:09:00
Solgt forkr 222,00  
Annonse vist46
Referanse nr/#Weekly2018-08
50 kr 1995 - VI # 1609967722 (sort nummer) i mappe. Kva
Annonse nr: 2558506
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Kalix (4623)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Kalixkr 222,0025.10.2019 13:02:55
Pengepungenkr 210,00 (Autobud)25.10.2019 13:02:55
Pengepungenkr 180,00 (Autobud)25.10.2019 12:17:07
oscar33kr 160,0025.10.2019 12:17:07
Pengepungenkr 110,00 (Autobud)23.10.2019 14:19:02
Kalixkr 110,0023.10.2019 14:19:02
Pengepungenkr 95,0022.10.2019 20:00:41
Kalixkr 88,00 (Autobud)22.10.2019 20:00:41
Kalixkr 50,0022.10.2019 17:35:34
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3395)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.11.2019 19:54:39
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter