MODALEN 19-VII-31. Diagonalt fullstp på brev med Nk 145. Kla      Annonse nr: 2560122

165427 MODALEN 19-VII-31. Diagonalt fullstp på brev med Nk 145. Klaff mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet23.10.2019 17:21:57
Slutter28.10.2019 15:29:59
Solgt forkr 50,00
Referanse nr/#Weekly2018-08
MODALEN 19-VII-31. Diagonalt fullstp på brev med Nk 145. Kla
Annonse nr: 2560122
Høyeste Budgiver Haukugle (2)  Se budgivers karakterbok
Haukuglekr 50,0024.10.2019 13:22:12
Karakterer (3877)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.01.2020 18:16:58