BREVKORT. Til kamp mot tuberkulosen.      Annonse nr: 2562181

BREVKORT. Til kamp mot tuberkulosen.
Stemplet Skien 1955.
Innkalling til Statens Skjermbildekontroll.
Porto kr.16,-.

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 25,00
Startet24.10.2019 21:38:11
Slutter30.10.2019 21:34:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist11
Annonse nr: 2562181
Høyeste Budgiver albabarba (114)  Se budgivers karakterbok
albabarbakr 25,0025.10.2019 00:40:38
Selger:  vebe

Medlem siden: 08.09.2004
Sted: Porsgrunn
Karakterer (187)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.01.2020 22:31:44