Kongens Utsikt Ringerike - Postkort før 1910      Annonse nr: 2566528

Postkort med hjørneslitasje - se bilde. Frimerket er revet av. Årstallet begynner på 0, altså før 1910. Småformat. (Th.E.,L. Theochrom - Serie 958).

Full returrett og pengene tilbake (inkludert porto) dersom jeg har gjort feil slik at tekst og/eller bilde(r) er misvisende i forhold til auksjonsobjektet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet28.10.2019 10:22:47
Slutter12.11.2019 10:21:00
Solgt forkr 9,00
Annonse vist6
Kongens Utsikt Ringerike - Postkort før 1910
Annonse nr: 2566528
Høyeste Budgiver doffen666 (2072)  Se budgivers karakterbok
doffen666kr 9,0029.10.2019 04:37:30
Selger:  Gråkallen

Medlem siden: 02.01.2018
Sted: Austmarka
Karakterer (23)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.01.2020 14:17:39