Johanneskirken Bergen - Postkort 1927      Annonse nr: 2566537

Postkort med litt hjørneslitasje - se bilde. Småformat. Poststemplet 1927. (Mittet nr 344).

Full returrett og pengene tilbake (inkludert porto) dersom jeg har gjort feil slik at tekst og/eller bilde(r) er misvisende i forhold til auksjonsobjektet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet28.10.2019 10:28:11
Slutter12.11.2019 10:27:00
Solgt forkr 9,00
Johanneskirken Bergen - Postkort 1927
Annonse nr: 2566537
Høyeste Budgiver kriben59 (238)  Se budgivers karakterbok
kriben59kr 9,0006.11.2019 08:26:39
Selger:  Gråkallen

Medlem siden: 02.01.2018
Sted: Austmarka
Karakterer (23)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.01.2020 15:39:36