3 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet      Annonse nr: 2567950

3 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet - alle ubrukt

Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 1,00
Startet29.10.2019 18:47:39
Slutter12.11.2019 22:00:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist14
Referanse nr/#513/8
3 stk BUNADSKORT - sign. Erling Nielsen på 40-tallet
Annonse nr: 2567950
Høyeste Budgiver terjed (18240)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 12,00 (Autobud)06.11.2019 17:56:38
ubiquekr 10,0006.11.2019 17:56:38
terjedkr 5,00 (Autobud)29.10.2019 21:46:17
birgholkr 3,0029.10.2019 21:46:17
terjedkr 1,0029.10.2019 19:55:06
Selger:  tranen

Medlem siden: 02.11.2014
Sted: Kristiansand S
Karakterer (21)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.11.2019 22:09:33