Hardanger 3 unger håndkolorert småformat brukt 1920      Annonse nr: 2569683
C. A. Ericksen 128

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet31.10.2019 10:17:13
Slutter08.11.2019 20:21:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist7
Hardanger 3 unger håndkolorert småformat brukt 1920
Annonse nr: 2569683
Høyeste Budgiver baronen50 (11919)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 14,00 (Autobud)31.10.2019 22:44:11
birgholkr 12,0031.10.2019 22:44:11
baronen50kr 10,0031.10.2019 22:34:32
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16504)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 04:30:08