JULEKORT – Hare og jente i snø.      Annonse nr: 2570620

JULEKORT – Hare og jente i snø.
Stemplet Ålesund 10.12.1977. Ukjent utgiver.
Mål: Ca. 14 x 9 cm.
Porto kr.16,-.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet31.10.2019 19:12:42
Slutter06.11.2019 19:09:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist5
Annonse nr: 2570620
Høyeste Budgiver Nure (1116)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0006.11.2019 17:33:35
Selger:  vebe

Medlem siden: 08.09.2004
Sted: Porsgrunn
Karakterer (187)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.01.2020 22:14:07